מידע מורחב

  • תאריך
  • שעה 00:43
  • ע"י
  • צפיות 1219
  • תגובות 0
  • דירוג 5 /5
 

הכסאח של גוגל ממשיך, סוגרת את iGoogle, Google Video ועוד

Jul04
גוגל ממשיכה במגמה שראינו לאחרונה של סגירת שירותים שלה שאיננה מחשיבה כיישומי הליבה שלה, מגמה שהתחילה מאז שנכנס לתפקיד המנכ"ל השותף-יוזם של גוגל Larry Page.

היום מכריזה גוגל כי היא סוגרת 5 שירותים שלה, הבולטים מכולם הם Google Video ו- iGoogle.

למי שלא מכיר iGoogle הוא שירות המאפשר לנו ליצור דף בית אישי, מה שכבר איננו בר שימוש מכיוון שאנשים לא צופים בדף הבית באדיקות ומשאירים את הדפדפן פתוח עליו. התאריך שנקבע לסגירת שירות זה הוא 1 בנובמבר 2013, אשר יאפשר למשתמשים מספיק זמן לגבות את הנתונים שלהם משם.

שירות נוסף הוא Google Video, השירות שאט אט נעלם לו מאז רכשה גוגל את יוטיוב. כן, גם אני התפלאתי שהשירות הזה בכלל קיים עדיין במיוחד מכיוון שהפסיק לקבל העלאות במאי 2009. למי מכם שעדיין לא העביר את הסרטונים שלו ליוטיוב מוזמן להיכנס לדף הראשי של יוטיוב ומשם ישנו קישור לייבוא כל הסרטונים - הזדרזו ב- 20 באוגוסט הוא נסגר.

שירותים נוספים פחות מוכרים שהולכים לעולמם הם Google's Symbian Search App אשר שולב במנוע החיפוש, Google Talk Chatback התוסף לאתרים שמאפשר הוספת הצ'ט של גוגל - גוגל מציעה להשתמש במקום ברכש החדש שלה Meebo ואחרון הוא Google Mini, אשר נמצא איתנו משנת 2005 והוחלט לוותר עליו מכיוון ששירותים דומים קיימים במוצרים דומים כגון Google Search Appliance, Google Site Search ו- Google Commerce Search.


אם אתה כמוני כבר מבולבלים איזה שירותים גוגל סגרו בזמן האחרון הנה תזכורת:

Google Bookmarks Lists, Google Friend Connect, Google Gears, Google Search Timeline, Google Wave, Knol, Renewable Energy Cheaper than Coal (REC), Aardvark, Desktop, Fast Flip, Google Maps API for Flash, Google Pack, Google Web Security, Image Labeler, Notebook, Sidewiki, Subscribed Links,Google Flu Vaccine Finder, Google Related, Google Sync for BlackBerry, mobile web app for Google Talk, One Pass, Patent Search, Picasa for Linux, Picasa Web Albums Uploader for Mac and Picasa Web Albums Plugin for iPhoto וכמובן כל השירותים שהתבססו על אחד מהנ"ל.
עדיין לא נרשמת לאתר ? לחץ כאן להרשמה מהירה
נא המתן...
דירוג


עליך להתחבר כדי להגיב. לחץ כאן להתחברות.