מידע מורחב

סמינר מקצועי למפתחי תוכנה, ניתוח קוד סטאטי מהתאוריה אל המעשה

Jan15
חברת ESL , המרכז הישראלי לניתוח קוד סטאטי ובדיקות דינאמיות, וחברת Panaya, (אשר נבחרה כאחת ממאה חברות הסטארט אפ המבטיחות בעולם ע"י המגזין "רד הרינג", בשנים 2009, 2010, 2011 וכאחת מ 10 חברות הסטארט אפ המבטיחות בישראל ע"י גלובס) שמחות להזמינכם לסמינר מקצועי ייחודי, "ניתוח קוד סטאטי מהתאוריה אל המעשה".

הסמינר יכלול הרצאות מעמיקות על התאוריה שבבסיס התחום, כאשר כל תת נושא מלווה בתרגול אישי מעשי, המדגים יישום התאוריה על קוד מקור בסביבות פיתוח שונות כאשר התרגולים מתבצעים על גבי כלי ניתוח קוד סטאטי מסחריים מן השורה הראשונה כגון Parasoft, PC-Lint ו Riverblade


ההרשמה למועד א' 13 לפברואר 2012 הסתיימה, כל המקומות נתפסו, נפתח מועד ב' ל- 1 למרץ 2012


מתי? יום חמישי ה 1 למרץ 2012 התכנסות ב 8:30, שעות הסמינר 9:00 עד 17:00

היכן? מכללת מגמות, IBM רח' דרך אם המושבות 94, קרית אריה, פארק אזורים, פתח תקווה, צמוד לבניין IBM

למי הסמינר מיועד? מהנדסי תוכנה, ראשי צוותים, מפתחים, מנהלי פיתוח, אנשי איכות תוכנה וכל מי שעוסק בפיתוח בשפות C/C++ , Java , C#/VB.NET ומעוניין להרחיב את ידיעותיו ולתרגל מיומנויות בתחום ניתוח קוד סטאטי, בין אם מצרכים של רצון לשפר את איכות ויציבות קוד המקור, ובין אם משיקולי רגולציה המוכתבת על ידי ארגונים כגוןFDA , FAA וכו'.

צוות המרצים: הסמינר יועבר על ידי ד"ר נורית דור ( מדענית ראשית חברת Panaya, מומחית לניתוח קוד סטאטי) ודניאל לייזרוביץ ומודי ווינטראוב מחברת ESL (עוזרי תרגול שילוו את המשתתפים במהלך התרגילים המעשיים).

ידע מקדים נדרש: הבנה טובה וניסיון בשפות C/C++ והיכרות עם סביבות עבודה Visual Studio או ECLIPSE . מטעמי סטנדרטיזציה וזמינות של חומר מחקרי יועבר החלק התאורטי של הסמינר באמצעות דוגמאות בשפות C/C++. התרגולים המעשיים יתבצעו ב C/C++ . על מחשבי התרגול יותקנו גם סביבות ודוגמאות בשפות C# ו -JAVA למי שהנושא רלוונטי עבורו. למפתחי Embedded תינתן אפשרות לתרגל גם סביבות ARM של חברת IAR.

עלות: 650 שקל למשתתף, הסמינר הינו אירוע ללא כוונת רווח וכל הרווחים ממנו יועברו כתרומה לאגודת אלו"ט – אגודה לאומית לילדים אוטיסטים (הסמינר הנו בעצם מעין "ארוע התרמה" לאלו"ט משתתפי הסמינר יקבלו תעודת השתתפות בסמינר ותעודת הוקרה על התרומה).


סדר יום

9:00-10:00
הרצאת הקדמה: ניתוח קוד סטאטי, רקע היסטורי, תאוריה, מבני נתונים עיקריים, אתגרים ומגבלות
10:00-10:45
הרצאה+ תרגול: מציאת שגיאות בשיטת כל המסלולים (meet over all path)
10:45-11:00
הפסקת קפה
11:00-11:45
הרצאה+ תרגול: ניתוח מבוסס זרימת מידע (data-flow analysis)
11:45-12:30
הרצאה + תרגול: ניתוח מסלולים (path sensitive)
12:30-13:30
ארוחת צהריים
13:30-14:15
הרצאה + תרגול:ניתוח פרוצדורות (context sensitive analysis)
14:15-15:15
הרצאה+ תרגול: ניתוח תכונות אריתמטיות (integer analysis)
15:15-15:30
הפסקת קפה
15:30-16:30
הרצאה+ תרגול: ניתוח לזיכרון ערמה (heap analysis)
16:30-17:00
הרצאת סיכום: השוואה בין כלים סטאטיים,שימושים נוספים של שיטות סטאטיות


כיצד נרשמים? כל הפרטים לגבי הרישום נמצאים בקישור :
http://www.eswlab.com/FDA-Software-Validation-Guidance-eKit.asp

בשאלות נוספות לגבי הרישום ניתן לפנות לעדי הרוש 09-8855803 או במייל adi.b@eswlab.com


על המרצה:
ד"ר נורית דור מתמחה בהיבטים האקדמיים והתעשייתיים של כלים לניתוח תכניות. עבודת הדוקטורט שכתבה עוסקת בניתוח סטטי לגילוי שגיאות תקינות בזיכרון. ד"ר דור פרסמה בעיתונים מובילים ובכנסים אקדמיים מאמרים בנושא ניתוח של תכניות, וזכתה בפרסים רבים על מחקרה.
כמדענית ראשית של חברת פאנאיה, ד"ר דור אחראית על הגדרת ובניית התשתית הטכנולוגית של החברה אשר מבוססת על ניתוח סטטי של תכניות מורכבות וגדולות. כחוקרת במעבדת המחקר של IBM, תכננה ופיתחה כלים מתקדמים להבנת תכניות, מבוססי ניתוח סטטי ודינמי. במעבדת המחקר של מייקרוסופט, היתה ד"ר דור מעורבת בשיפור כלים מבוססי ניתוח סטטי לאיתור שגיאות וכמנהלת פרויקט בחברת לוג-און, היא פיתחה כלים להסבות Y2K.
לרשימת הפרסומים של ד"ר נורית דור https://sites.google.com/site/nuritdor/publications
עדיין לא נרשמת לאתר ? לחץ כאן להרשמה מהירה
נא המתן...
דירוג


עליך להתחבר כדי להגיב. לחץ כאן להתחברות.